Omurgalı Ahşap Merdiven

Omurga İskeletli Ahşap Merdiven İmalatı


Bu tip merdivenler her kat yüksekliklerine uygun, her boşluğa uygulanabilir. Omurgalı ahşap merdivenler kendi kendini taşıdığı için önemli ölçüde yer kazancı sağlamaktadır. Montajlaması kolay ve kısa sürede yapılmaktadır. Taşıyıcılar çelik konstrüksiyon, basamaklar tamamı masif ahşap, korkuluklar sizin isteğiniz doğrultusunda çeşitlendirilir. Ahşap omurgalı merdivenlerin tamamı masif ahşaptan imal edilip birçok renk seçeneği ile çok kısa sürede imalatı yapılıp montaj edilir.

Uygulama alanları; tüm dublex, triplex ya da daha çok katlı binalarda birleştirici ayrıca işyeri hotel cafe kafeterya eğlence mekanlarında ahşap omurgalı merdiven birleştiricisi olarak uygulanır.

Teknik Özelliklerine gelirsek tüm özel boyutlara ve tüm ağaç modellerine göre omurgalı ahşap merdiven uygulanabilir. Yere özel boyutları değişkendir ve metal korkuluk ahşap merdivenin kenarına yanak olarak ilave edilebilir. Hepsi özel üretimdir. Çelik konstrüksiyon taşıyıcılı Masif ahşap omurgalı basamaklar çok sayıda renk, model materyal seçenekleri mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.