İç Dekorasyon

İç Dizayn Tasarımları


İstanbul dizayn olarak evinizin iç dekorasyonu, işyeri ofisinizin iç dekorayonunu veya villa yalılarınızın bahçe teras dekorasyonlarını isteklerinize ve ekonomik şartlarınıza göre iç dekorasyon sanat ve ilkelerine uygun biçimde en güzel tasarımlarımızla yapmaktayız.

Bugüne kadar çalışmalarında daima müşteri memnuniyetini öncelikli hedef belirleyen ve sektöründeki tüm gelişmeleri ve fuarları takip ederek daima kendini yenileyen profesyonel, dinamik ve genç kadrosuyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

İç dekor uygulamalarında kesinlikle rahat edilecek düzeyde dekor yapılıp, insanların mutlu olmasını ve üzerindeki negatif enerjiyi atmasına yardımcı olmasını sağlayan ürünler ve tasarımlar yapılmaktadır. Ev içi dekorasyon düşünüyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Komple ev dekorasyonu mobilya dekorasyonu ithal duvar kağıdı boya badana alçıpan dekorasyonu duvar kaplama panelleri zemin kaplamaları (laminant parke,seramik vb) ev tekstili alanında geniş tecrübeye sahip firmamız anahtar teslim evinizin tüm mekanlarını şık ve modern olarak dekore eder.

Evlerinizde gerekli olan ray dolap, vestiyer, portmanto tv ünitesi vb. mobilya dekorasyon uygulamarında sizlere pratik ve kalıcı çözümler sunuyoruz.

Öncelikli faaliyet alanımız anahtar teslimi ev iç dekorasyonu boya badana ithal duvar kağıdı olmakla birlikte, eviniz, ofisiniz, işyeriniz için pratik ve modern dekorasyon çözümlerimizle de sizinleyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.