Ahşap Helezon Merdiven

Ahşap Kaliteli Helezon (Döner) Merdivenler

Ahşap döner helezon merdivenler genellikle küçük alanları birleştirmek ( bodrum veya tek odalı çatı katı, mutfak bağlantıları ) için  kullanılmaktadır. İstanbul dekorasyon olarak yaptığımız helezon dönerli merdiven modelleri metal yanaklı ahşap dönerli merdiven, camlı korkuluk modelleri olan ahşap dönerli helezon merdiven, cam kenarlı ahşap dönerli helezon merdiven ve paslanmaz kenarlı korkuluğu olan ahşap helezon dönerli merdiven çeşitleridir.

İstanbul dizayn olarak imalatını yaptığımız ahşap dönerli merdiven fiyatları yerin durumuna, ahşap dönerli merdiven için kullanılacak malzemeye, metal korkuluklu veya camlı ahşap dönerli merdivenlerin uygulanacak tarzı ve kullanılacak ağaç modelline göre değişiklik göstermektedir.

En kaliteli ahşap dönerli merdiven malzemesi kullanarak yaptığımız ahşap merdivenlerde en ucuz fiyat garantisini vermekteyiz.Ahşap dönerli helezon merdivenleri tasarım aşamasından imalatına kadar siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ahşap dönerli helezon merdiven modellerini hazırlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.