Kurumsal

1986 yılından bu yana ahşap dekorasyon ve iç dekorasyon alanlarında uzmanlaşmaya yönelen istanbul ahşap dekorasyon, uzun yılların verdiği deneyimler sonucu özellikle modern ev ofis dekorasyonu tasarımlarıyla çok iddialı bir duruma gelmiştir. Dizaynı tamamen bize ait olan modern ahşap merdiven, pergola ve kamelyalar ile siz değerli müşterilerimizin her türlü modern ahşap merdiven pergola ve modern kamelya problemlerinizi kolayca çözebilmekteyiz.

Dizaynından başlayarak tasarım aşamasına, üretim aşamasına ve hatta yapım aşamasına kadar sonuçlandırdığımız ahşap merdiven ve ahşap kamelya, pergolalarımız uzun yıllar çizilmeden vernik ve cila gereksinimi hissedilmeden kullanılabilmesidir. Bu yüzden ahşap merdivenlerimiz ve ahşap kamelya pergolalarımız seneler sonra bile ilk günkü görünüm ve kalitesini muhafaza eder.

İstanbul ahşap dizayn olarak son yıllarda metal malzemeyi ahşap ile kaplayarak tamamen ahşap görüntüsünde merdivenleri ile metalin gücünü ve ahşabın sıcaklığını birleştirerek evlerinizde sizlere çok farklı merdivenler üretmektedir.

İstanbulda ahşap dekor firması olarak estetik ve sağlamlığı taşıyan ahşap merdivenlerimizle ve kamelya pergolalarımızla ve buna ait bütün bu sorunlarınızı halledelim. Kesinlikle ahşap dekorasyon konusunda en kaliteli ve en itinalı firma olduğumuzu iddia ediyoruz.

İş yeri dekorasyon, ofis dekoru, bar dekorasyonları, restoran dekorasyonu, villa dekorasyonu, modern ev dekorasyonu, ahşap bahçe dekorasyonu işlerinde, mimari tasarım, dizayn, üretimi ve uygulamaları alanlarında her zaman bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.